Skip to content

dr scott огляд

Written by

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]Більш того, прийом Dr Scott (екстракту мартінії) дозволяє зменшити супутній прийом НПЗЗ і СПВС або навіть відмовитися від них. Українські лікарі також з’явилася можливість полегшити стан пацієнтів з остеоартритом і поліпшити переносимість терапії за допомогою призначення екстракту мартінії в ефективній дозі. Медична громадськість має можливість випробувати на практиці новий додаток Dr Scott (esparma GmbH, Aristo group, Німеччина). Dr Scott містить високу концентрацію екстракту мартінії в одній таблетці – 480 мг.

Dr Scott (екстракт мартінії)

Крім того, призначення Dr Scott дозволяє зменшити прийом НПЗП або повністю від них відмовитися.

3 dr scott огляд

У зв’язку з вищевикладеним лікарі все частіше при лікуванні остеоартриту шукають нові, альтернативні підходи. Аналіз доступних досліджень вказує на те, що такою ефективною альтернативою є екстракт мартінії запашної (гарпагофітуму, Harpagophytum procumbens). Було також приділено увагу безпеки дополненіеов мартінії і режимам їх дозування при лікуванні пацієнтів. Мета-аналіз результатів 14 клінічних досліджень, проведений у 2007 р.

Тривале застосування екстракту мартінії запашної (аж до 1 року) безпечно і не пов’язане з розвитком токсичних ефектів. Прихильність до лікування серед пацієнтів становить 96,4%. Переносимість екстракту мартінії запашної, мабуть, перевищує таку у селективних інгібіторів COX-2.

Такі захворювання опорно-рухового апарату, як остеоартроз, артрит, остеохондроз і інші вже давно перестали бути долею тільки літніх пацієнтів. Часто захворювання починається ще до 40 років, стаючи «вірним супутником» до кінця днів.

Умови зберігання дополненіеа Dr Scott

В огляді представлені результати досліджень клінічної ефективності Harpagophytum procumbens (гарпагофітуму, Мартіна запашна, африканський польовий жовтець) при м’язово-скелетної болю. Прийом екстракту мартінії запашної при будь-яких видах м’язово-скелетної болю призводив до того, що приблизно 60% пацієнтів зменшували дозу або повністю припиняли прийом нестероїдних і стероїдних протизапальних засобів. Можливо, ефективність екстракту мартінії запашної відповідає ефективності стандартної дози рофекоксибу 12,5 мг, проте ці дані вимагають уточнення. При прийомі екстракту мартінії запашної легкі побічні ефекти (в основному диспептического характеру) виникали приблизно у 3% пацієнтів, що не перевищувало відповідну частоту при прийомі плацебо.

>>>>  Immuno Fit Neo де купити?

Ефективність дополненіеа оцінена лікарями як дуже хороша і гарна у 82,9% пацієнтів. Самі ж пацієнти оцінили терапію екстрактом H. procumbens як однаково ефективну у порівнянні з попереднім лікуванням в 30,8% випадків, а в 62,4% випадків визнали її більш дієвою. Дослідники прийшли до висновку про високу ефективність екстракту H. procumbens і можливості рекомендувати його в якості основного лікування.

Екстракт мартінії запашної відрізняється комбінованим різнобічним дією, проявляючи одночасно протизапальний, знеболюючий і хондропротекторний ефекти. Завдяки такому різноспрямованого дії застосування дополненіеа Dr Scott на основі екстракту мартінії при остеоартриті супроводжується послабленням болю, збільшенням рухливості суглобів, зменшенням вираженості симптомів місцевого запалення. При цьому ефективність його можна порівняти зі стандартними протизапальними засобами (діацереїн, рофекоксиб).

Погіршує ситуацію все зростаюча частка осіб, які страждають на ожиріння, адже при цій патології суглоби наражаються на більшу небезпеку. Через невідповідність між механічним навантаженням на поверхню і здатністю чинити опір цьому навантаженні розвиваються дегенерація і деструкція суглобового хряща.

2 dr scott огляд

Ефективність застосування дополненіеа і його безпека підтверджені в цілому ряді досліджень. Ribbat et al. було показано, що екстракт H.

  • В огляді представлені результати досліджень клінічної ефективності Harpagophytum procumbens (гарпагофітуму, Мартіна запашна, африканський польовий жовтець) при м’язово-скелетної болю.
  • Тривале застосування екстракту мартінії запашної (аж до 1 року) безпечно і не пов’язане з розвитком токсичних ефектів.
  • прийом екстракту мартінії запашної при будь-яких видах м’язово-скелетної болю призводив до того, що приблизно 60% пацієнтів зменшували дозу або повністю припиняли прийом нестероїдних і стероїдних протизапальних засобів.
  • Можливо, ефективність екстракту мартінії запашної відповідає ефективності стандартної дози рофекоксибу 12,5 мг, проте ці дані вимагають уточнення.

Екстракт мартінії запашної є ефективне і безпечне додаток для лікування м’язово-скелетної болю. Для подальшого вивчення даного дополненіеа необхідно проводити більші дослідження більш високої якості. Завдяки своїй ефективності і відсутності негативного впливу на шлунково-кишковий тракт дополненіеи на основі цієї рослини широко використовуються за кордоном, а тепер і Україна може приєднатися до світового досвіду. На вітчизняному ринку компанія «Esparma» представляє додаток Dr Scott, що випускається у формі таблеток.

Так, нові рекомендації Міжнародного дослідницького співтовариства остеоартриту (2014 г.) називають хондромодулятори глюкозамін і хондроїтин «не підходять» для всіх пацієнтів в якості модифікуючої терапії і «сумнівними» для полегшення симптомів. «Перший обов’язок лікаря полягає в тому, щоб не шкодити своїми руками, не заважати природному цілющій дії природи», – ці слова давньоримського медика і філософа Галена сьогодні не втратили актуальності.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 20% населення планети страждають захворюваннями суглобів. Передумовами найширшого розповсюдження суглобової патології є надмірними, нерівномірні навантаження, так і сидячий спосіб життя.

А чудодійного засобу, здатного вмить відновити порушені функції суглобів, на жаль, поки не винайшли. Найчастіше лікування зводиться до тривалого, іноді багаторічному прийому нестероїдних протизапальних дополненіеов (НПЗП) і хондропротекторів. Перші зменшують біль і запалення, проте при тривалому лікуванні вражають слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, викликаючи диспепсію, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, а іноді і небезпечні кровотечі. Тривалий прийом хондромодуляторов, таких як хондроїтин, глюкозамін, в свою чергу, може супроводжуватися нудотою, блювотою, болем у животі та іншими побічними ефектами, ще більш ускладнюючи лікування суглобової патології. Крім того, ефект цих дополненіеов останнім часом заперечується все більше.

procumbens (Dr Scott) поліпшував параметри інтенсивності болю, обмеження функції, вираженості симптомів місцевого

3 dr scott огляд

запалення та інших не менш ніж на 50% у пацієнтів з остео і спондилоартритом. Завдяки цьому більше половини пацієнтів повністю припинили приймати НПЗП і стероїдні дополненіеи (в 60,3 і 56% випадків відповідно). Загальний рівень прихильності пацієнтів до лікування склав 96,4%.

Кожна таблетка містить сухий екстракт H. procumbens (екстракт мартінії) у високій концентрації – 480 мг.

Журнал «Біль Суглоби. Хребет »Том 7, №1 2017

Dr Scott

У всьому світі зростає інтерес до дополненіеам, створеним на основі природних компонентів. Звичайно, необхідно детальне вивчення їх властивостей, проте ефективність і безпеку цих дополненіеов дозволяють їм успішно конкурувати з синтетичними засобами. Рослинний доповнення Dr Scott на основі екстракту H. procumbens (екстракт мартінії), що володіє багатоплановою дією – протизапальну, хондропротекторні і знеболюючим, гідний зайняти значуще місце серед засобів для лікування запальних і дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів і болю в спині. Dr Scott володіє хондропротекторні властивістю завдяки дії активних речовин екстракту кореня мартінії запашної, а це, безумовно, привід познайомитися з особливостями ефектів цієї рослини ближче.

Dr Scott в Москві

Активні речовини в складі мартінії запашної інгібують медіатори запалення, а також медіатори деструкції хряща, серед яких фактор некрозу пухлини-α, інтерлейкін-1β, матриксних металлопротеінази, оксид азоту і еластаза. Завдяки цьому додаток надає протизапальну і знеболювальну дію, пригнічує синтез запальних цитокінів, сприяє супрессии матриксних металопротеїназ у хондроцитах, що дозволяє сповільнити розвиток запальних процесів. А тепер про все це докладніше.

>>>>  Agromax скільки це коштує?

Previous article

Dr Parell скільки це коштує?

Next article

ecoslim спеціальна ціна

Join the discussion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *